O sobie

Jestem artystką. Artystką z wrażliwą duszą. Mam głowę pełną pomysłów i z tym właśnie związana jest moja  pasja jaką jest projektowanie graficzne, które wykonuję na co dzień. Projektowanie jest dla mnie wewnętrznym spełnieniem i wyrażeniem siebie. Każdy mój projekt to natchnienie… to ta jedyna i niepowtarzalna myśl….

Staram się jak tylko mogę ubarwiać swoją szaloną codzienność. Czerpię radość z każdego momentu zarażając pozytywnym nastawieniem innych lecz w tym wszystkim oczywiście nie zapominam o chwili dla siebie.

Choruję od lat na Hashimoto i przyznam, że nie raz ta choroba dawała mi w kość. Potrafię z nią walczyć lecz w sposób delikatny starając się na niej nie skupiać lecz podejść z lekkim przymrużeniem oka. To właśnie Hashimoto zmotywowało mnie do gotowania poprzez przejście na inne – zdrowe i pełnowartościowe odżywianie.

Mój kulinarny świat działa na mnie uspokajająco i to właśnie w kuchni się relaksuję, tworząc i wymyślając nowe potrawy. Zdrowy tryb życia dodaje energii, którą wykorzystuję uprawiając aktywności fizyczne w tym ukochaną jogę. Uwielbiam słońce i wiatr we włosach…podróże, szum fal…. poznawać nowe smaki i miejsca najlepiej te dzikie z nutą tajemnicy.

Cieszę się, że mogę dzielić się z Wami moimi pomysłami, stylem życia i doradzać na podstawie własnych doświadczeń.

Długo się zastanawiałam nad założeniem strony w której bede mogła dzielić sie z Wami moim codziennym życiem i ‚’walką’’ z chorobą Tarczycy Hashimoto. 
Zebrałam jednak siły po kilku lat zmagań z tą chorobą bo w końcu po tym czasie odczułam radość z życia!

Dostaje od Was mnóstwo wiadomości i cieszę się, że mogę Wam pomóc i doradzić jak radzić sobie z Hashi, zwłaszcza w początkowych etapach choroby. Dziękuję za zaufanie. Dziekuje Wam również za ciepłe i miłe słowa wsparcia oraz nowe pomysły!:)

Serdecznie zapraszam wszystkich do mojego życia, w którym chciałam Was zarazić pozytywnym nastawieniem i odrzucić wszelkie depresyjne mysli, które dotykają większość z nas przy tej chorobie. 
Ja się nie poddaję, a Wy ?:)

Monika

 

Jeśli masz jakieś sugestie i propozycje współpracy napisz do mnie.

 

Wszystkie zdjęcia oraz ich obróbka wykonane są przeze mnie. Proszę nie kopiuj tekstów i zdjęć a jeśli masz taki zamiar skontaktuj się ze mną:)